بایگانی برچسب: دانلود آهنگهای جدید

دانلود آلبوم جدید رضا یزدانی ساعت ها خوابن

دانلود کل آهنگ های آلبوم جدید ساعت ها خوابن با صدای رضا یزدانی با کیفیت بالا و مستقیم و باور نکردنی..

دانلود آلبوم جدید رضا یزدانی بنام یا به نام ساعت ها خوابن

آخرین اثر رضا یزدانی / ساعت ها خوابن / نام دارد که لینک دانلود آن بزودی افزوده میشود ولی اکنون میتوانید تیزر آن را دانلود کنید .. تیزر البوم جدید رضا یزدانی ساعت ها خوابن را دانلود کنید تا آهنگهای جدید ایرانی رضا یزدانی ساعت ها خوابن برسد

دانلود آلبوم جدید رضا یزدانی ساعت ها خوابن

دانلود آلبوم جدید رضا یزدانی ساعت ها خوابن

دانلود تیزر با کیفیت بالا حجم = (127Mb)
دانلود تیزر با کیفیت متوسط حجم (20.3Mb)

نخستین تیزر رسمی آلبوم جدید «رضا یزدانی» برای رونمایی در اختیار سایت « دانلود آهنگ های جدید » قرار گرفته است که در ادامه می توانید اینجا تماشا و دانلود کنید. این تیزر نخستین تیزر رضا یزدانی برای آلبوم جدیدش با عنوان «ساعت‌ها خوابن» است که قرار است به زودی روانه بازار موسیقی کشور شود. «رضا یزدانی» درباره این تیزر و آلبوم در گفت‌وگو با «دانلود آهنگ های جدید» گفت: «این تیزر برگرفته از ویدئویی است که برای قطعه «تهران گردی» ساخته شده است. «تهران گردی» عنوان قطعه‌ایست که در آلبوم جدید قرار دارد و کارگردان این ویدئو نیز «آرمین قاسم زاده» است.»

یزدانی در ادامه افزود: «ملودی این اثر را خودم ساخته‌ام و تنظیم این قطعه را هم «میلاد عدل» انجام داده است.همچنین ترانه این قطعه را نیز «علیرضا باران» سروده است. این آلبوم در واقع بعد از آلبوم‌های «ساعت 25 شب» و «ساعت فراموشی» اختتامیه‌ای است برای سه گانه «ساعت ها»‌ی من.

«علی اوجی» (تهیه کننده آلبوم جدید رضا یزدانی و مدیر برنامه‌های این خواننده)، نیز در گفت‌وگو با «دانلود آهنگ های جدید» درباره زمان انتشار این آلبوم در بازار موسیقی کشور گفت: «آلبوم تقریبا آماده انتشار است و همه سعی‌مان این است که آن را در دهه اول بهمن ماه منتشر کنیم.»

رضا یزدانی افزود: «به غیر از این تیزر، یک تیزر تماشایی دیگر هم برای آلبوم جدید رضا یزدانی ساخته‌ایم که قطعا انتشار آن سر و صداهای فراوانی را در پی خواهد داشت. میزان غافلگیری همه از این تیزر از همین الان قابل پیش بینی است.»

اوجی درباره تاریخ اجرای جدید و کنسرت رضا یزدانی نیز توضیح داد:بعد از انتشار آلبوم هفتم این خواننده، قصد برگزاری کنسرت در اسفند‌ماه را داریم که در این کنسرت آثار آلبوم جدید نیز اجرا خواهد شد.