استفاده بیش از حد رم و cpu از سرور دیتالایف

Φاستفاده بیش از حد رم و cpu از سرور, به علت مشکل ایجاد کردن رو هاستینگ…..از رم و cpu سرور بیش از حد استفاده میکنه .♣

استفاده بیش از حد رم و cpu از سرور دیتالایف

استفاده بیش از حد رم و cpu از سرور دیتالایف

بنده نسخه 9.6 رو نصب کردم .البته قدیما اما الان برام مشکل ساز شده. به علت مشکل ایجاد کردن رو هاستینگ…..از رم و cpu سرور بیش از حد استفاده میکنه . باید چطوری این مشکل رو حل کنم. چرا رم و سی پی یو زیاد مصرف میکنه و باعث قطع سایت میشه.؟؟

استفاده از هک و یا ماژول های خراب. استفاده از تعداد بسیار زیاد هک و ماژول های سنگین. استفاده از نسخه قدیمی دیتالایف انجین. مهمترین دلیل هم ضعف سخت افزاری سرور شما!

خود شما برای گالری عکس + اسلایدر چه چیزی رو معرفی میکنید؟
برای گالری عکس، گالری Titan و برای اسلایدر هم اصلا به ماژول نیازی نیست! این همه اسلایدر توی اینترنت منتشر شده، یکیش رو توی قالب ایمپورت کنید. اون گالری عکسی هم که نصب کردید بیشتر شبیه به شوخی هست تا ماژول…

بنده تو پنل هاستینگ نمیتونم وضعیت لاگ ها و این که فشار بهش میاد یا نه
پس چرا این تاپیک رو باز کردید؟! از کجا فهمیدید به سرور فشار میاد؟

فقط مشخصات پنل هاست هست.چیزی برای cpu نیست.باید به سرور سنتر تماس بگیرم یا ؟؟
اگر cPanel داشته باشید میتونید ببینید در هر لحظه هر فایل چه فشاری بر روی سیستم ایجاد میکنه. در غیر این صورت با مدیر هاست تماس بگیرید.

عزیزم یک چیز رو روراست بهت بگم، شما امکان نداره هاست از خارج ایران بگیرید و پشتیبانی هاست بهتون بگه هسته سیستمتون ضعیف هست. این رو هزار بار توی انجمن هم گفتم که هاستینگ های ایرانی چون هیچ اطلاعات کافی در زمینه راه اندازی سرور ندارند و فقط با اجاره کردن یک سرور اقدام به اجاره دادن هاستینگ میکنند همیشه ایراد رو بر گردن سیستم مدیریت میندازند. شما یک صفحه ساده HTML هم آپلود کن، بهت میگن ایراد از اون صفحه هست. خلاصه مطلب اینکه متاسفانه پاسخی که به شما دادن فقط برای این بوده که نمیدونستند مشکل از کجا هست! وگرنه مگه قرص آسپرین بچه اعمال کردن که ضعیف بوده!

موزیک

پاسخ دهید