فوت مرگ زن همسر بنیامین بهادری عکس ها

هنرمندان در مراسم ختم همسر بنیامین +(تصاویر) عکس های مراسم تدفین و خاکسپاری همسر بنیامین بهادری

در این مراسم که اجرای آن بر عهده علی ضیا بود، حجت الاسلام ابوالقاسم شجاعی کارشناس مسائل دینی و حسن خلج مداح صاحب‌نام تهرانی به مناسبت همزمانی این مراسم با روز اربعین حسینی (ع) سخنرانی و مداحی کردند.

فوت مرگ زن همسر بنیامین بهادری عکس

فوت مرگ زن همسر بنیامین بهادری عکس

محمد اصفهانی خواننده هم در بخش پایانی این مراسم که با استقبال قابل توجه شهروندان تهرانی انجام شد، ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت زنده‌یاد نسیم حشمتی همسر بنیامین بهادری، قطعه “کاروان” با صدای غلامحسین بنان را بازخوانی کرد.

علی مرادخانی معاون هنری وزیر ارشاد، حجت الاسلام شهاب مرادی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حبیب کاشانی عضو شورای اسلامی شهر تهران، علی ترابی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران، خشایار اعتمادی، فردوس حاجیان، حبیب محبیان، رضا یزدانی، محسن رجب پور، احسان خواجه امیری، نیما مسیحا، باربد بیات، امیر جعفری، محمدحسین توتونچیان، فرزاد فرزین، سهراب پاکزاد، محسن یگانه، فرزاد حسنی، محمد علیزاده، زانیار خسروی، شهاب رمضان، حمید حامی، مرتضی پاشایی، شهرام شکوهی، ایلیا منفرد، جلیل فرجاد، سام درخشانی، حسین فرحبخش، روزبه بمانی، مهدی یراحی، همایون نصیری، حمید ماهی صفت، حسن ریوندی، سامان گوران، حمید خندان، سیامک اشعریون، مجید خراط ها، علی ثابت، هادی کاظمی، امید حاجیلی، علی لهراسبی، گروه موسیقی رستاک، دارا دارایی از جمله هنرمندانی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

مراسم بزرگداشت هفتمین روز درگذشت زنده‌یاد نسیم حشمتی جمعه 6 دی‌ماه از ساعت 18 تا 19:30 در مسجد جامع شهرک غرب برگزار می شود.

عکس بنیامین بهادری و علیرضا روزگار در مراسم دفن همسر بنیامین بهادری

اخبار,همسر بنیامین,مراسم ختم همسر بنیامین

عکس بنیامین بهادری و احسان خواجه امیری در مراسم دفن همسر بنیامین بهادری

اخبار,همسر بنیامین,مراسم ختم همسر بنیامین

 

اخبار,همسر بنیامین,مراسم ختم همسر بنیامین

 

عکس بنیامین بهادری و خشایار اعتمادی در مراسم تدفن همسر بنیامین بهادری

 

اخبار,همسر بنیامین,مراسم ختم همسر بنیامین

 

اخبار,همسر بنیامین,مراسم ختم همسر بنیامین

 

اخبار,همسر بنیامین,مراسم ختم همسر بنیامین

 

عکس بنیامین بهادری و  محمد اصفهانی در مراسم دفن همسر بنیامین بهادری

 

اخبار,همسر بنیامین,مراسم ختم همسر بنیامین

 

عکس بنیامین بهادری و رضا یزدانی در مراسم دفن همسر بنیامین بهادری

 

اخبار,همسر بنیامین,مراسم ختم همسر بنیامین

 

اخبار,همسر بنیامین,مراسم ختم همسر بنیامین

عکس علی لهراسبی در مراسم دفن همسر بنیامین بهادری

اخبار,همسر بنیامین,مراسم ختم همسر بنیامین

عکس بنیامین بهادری و  سام درخشان در مراسم دفن همسر بنیامین بهادری

اخبار,همسر بنیامین,مراسم ختم همسر بنیامین

 

عکس  محسن یگانه در مراسم دفن همسر بنیامین بهادری

اخبار,همسر بنیامین,مراسم ختم همسر بنیامین

 

عکس بنیامین بهادری و امیرجعفری در مراسم دفن همسر بنیامین بهادری

اخبار,همسر بنیامین,مراسم ختم همسر بنیامین

 

اخبار,همسر بنیامین,مراسم ختم همسر بنیامین

 

اخبار,همسر بنیامین,مراسم ختم همسر بنیامین

رضا یزدانی در مراسم مرگ همسر بنیامین

اخبار,همسر بنیامین,مراسم ختم همسر بنیامین

 

اخبار,همسر بنیامین,مراسم ختم همسر بنیامین

 

این حادثه دلخراش بسیاری از هنرمندان را به واکنش واداشت تا جایی که رضا صادقی که بنا بود در یکی از ویژه برنامه های تلویزیونی یلدا حاضر شود از این حضور عذر خواست. با این حال نبود اطلاع رسانی رسمی از سوی خانواده آن مرحوم سبب شد که از این حادثه دردناک روایات متفاوتی در رسانه ها انعکاس یابد.

جالب اینکه هر کدام از این روایات نیز چنان فضا را برای مخاطب مجسم می کنند که انگار نگارنده شخصا در دل اتوبان همت بوده و به طور نامحسوس خودروی بنیامین را همراهی می کرده اما تناقض این روایات است که بیش از هر چیز دیگر جلب توجه می کند. در ادامه دو روایات از این حادثه را مرور می کنیم:

روایت اول: تصادف میان ماتیز بنیامین و 206 عبوری
همسر خواننده سرشناس پاپ ایرانی در تصادف رانندگی به کام مرگ تلخی فرورفت. نسیم حشمتی در حالی پشت فرمان خودرویش بود که بنیامین بهادری و دختر دو ساله‌شان وی را همراهی می‌کردند غافل از این‌که تراژدی هولناکی در کمین آن‌ها است.

حوالی ساعت 4 عصر جمعه 29 آذرماه سال‌جاری بنیامین بهادری با نسیم حشمتی، همسرش و دختر دو ساله‌اش سوار بر خودروی ماتیز از بزرگراه شهید باکری وارد اتوبان همت غرب می‌شوند، رانندگی خودرو بر عهده نسیم حشمتی بود و وی آرام و با سرعت معمولی رانندگی می‌کرد، ناگهان یک پژو 206 نوک مدادی با سرعت زیادی به خودروی بنیامین بهادری برخورد ‌کرد و در اثر این تصادف سهمگین خودروی ماتیز واژگون شد.

تصادف سنگین بزرگراه همت توجه همه را به خود جلب می‌کند، در این میان راننده خودروی 206 بدون توقف و با همان سرعت بالا از محل دور شد. فرار راننده مقصر باعث شد دو خودروی دیگر وی را تعقیب کنند، شماره پلاک این 206 تنها نشانه‌ای است که از این راننده فراری در اختیار مأموران پلیس انتظامی و راهنمایی و رانندگی قرار گرفته است.

دقایقی پس از این سانحه و در حالی که اتوبان همت ترافیک ناشی از تصادف را سپری می‌کرد، آمبولانس اورژانس سر رسید و به سرعت نسیم حشمتی که بشـــــــدت دچار آسیب شده بود به بیمارستان پیامبران انتقال داد.

در حالی نسیم حشمتی با جراحات عمیق وارده سوار آمبولانس شد که بنیامین بهادری در سلامتی کامل دختر دو ساله‌اش را در آغوش گرفته و با چشمانی نگران و با شوک ناشی از یک تصادف انتقال همسرش به بیمارستان را تماشا می‌کرد. بیش از سه سال پیش این دو پای سفره عقد نشستند و حاصل آن ازدواج دختر کوچولویی بود که در سرمای روزهای واپسین پاییز نظاره‌گر انتقال مادرش به بیمارستان بود.

همسر بنیامین بهادری با انتقال به بیمارستان پیامبران به سرعت راهی اتاق عمل شد. پزشکان تلاش برای نجات وی را شروع کردند اما هر چه تلاش‌ها بیشتر می‌شد امید برای زنده ماندن رنگ می‌باخت. عقربه‌های ساعت به 6 عصر که رسید، پزشک معالج از اتاق عمل بیرون آمد و خبر تلخ مرگ نسیم حشمتی را به بنیامین داد.

دقایقی پس از تصادف پلیس در جریان ماجرا قرار گرفت، اطلاعات به دست آمده و شماره پلاکی که دو راننده در اختیار پلیس قرار داده‌اند و بررسی دوربین‌های بزرگراه نخستین سرنخ‌ها را در اختیار پلیس قرار داد. بنابر اظهارات نزدیکان بنیامین بهادری، بررسی پلیس برای یافتن مقصر اصلی تصادف و عامل مرگ همسر 29 ساله خواننده پاپ کشور آغاز شده و تلاش‌ها برای دستگیری‌اش ادامه دارد.

ظهر دیروز بهشت زهرا(س) میزبان جمعی از هنرمندان کشور بود که برای مراسم خاکسپاری نسیم حشمتی و همدردی با بنیامین بهادری به این آرامستان آمده بودند.

بعدازظهر دیروز در میان حزن و اندوه حاضران، پیکر نسیم حشمتی به خاک سپرده شد تا تلخ‌ترین ترانه زندگی بنیامین را روزگار برایش بخواند.

خبرنگاران شوک پس از شنیدن این حادثه غمبار با پلیس راهور تهران، اورژانس و آتش‌نشانی تهران تماس گرفتند تا در جریان جزییات تصادف مرگبار قرار بگیرند و عجیب این‌که همه این سازمان های امدادی اظهار بی‌اطلاعی کردند و عنوان داشتند چنین حادثه‌ای به آنان گزارش نشده است.
روایت دوم: برخورد خودروی پژو 206 بنیامین باپژوی 206 دیگری
«هفت صبح» در توصیف این ماجرا آورده است:

جمعه روز تلخی برای بنیامین بهادری، خواننده جوان کشورمان بود. در حالی که این خواننده پاپ جوان به بیمارستان پیامبر(ص) مراجعه کرده بود تا همسرش که از مرگ حتمی بر اثر سانحه رانندگی جان سالم به درد برده بود، مورد معاینه قرار بگیرد، از مرگ ناگهانی او در بیمارستان شوکه شد.

نیمه شب جمعه وقتی این خواننده پاپ به همراه همسرش نسیم حشمتی سوار بر خودروی شخصی پژو206 از اتوبان شهید باکری وارد بزرگراه شهید همت می شوند، پژو 206 دیگری با آن ها برخورد می کند و این برخورد باعث چپ شدن خودروی آن ها و باز شدن در قسمت راننده می شود.

راننده که همسر بنیامین بود از داخل خودرو به بیرون پرت شد و بنیامین که آسیبی ندیده بود از خودرو پیاده می شود تا به همسرش کمک کند اما به گفته او به نظر نمی رسید که همسرش آسیب جدی دیده باشد:«فقط می گفت که کمرم خیلی درد می کند.» اما وقتی بنیامین به بیمارستان مراجعه می کند تا نسیم حشمتی معاینه شود، با صحنه مرگ نا به هنگام همسرش مواجه می شود، مرگی که در اثر خونریزی داخلی رخ داده بود.

در حال حاضر راننده پژو206 که با خودروی بنیامین تصادف کرده بود متواری است. البته شماره پلاک خودروی او یادداشت شده که نشان می دهد ساکن کرج است. صبح روز گذشته نیز مراسم خاکسپاری همسر بنیامین در بهشت زهرا با حضور چهره هایی چون محسن رجب پور، علی ضیاء،سید مجید بنی فاطمه،جواد عزتی،هادی کاظمی،فرید احمدی،یاحا کاشانی،شهرام شکوهی و محمد علیزاده برگزار شد.

همسر بنیامین بهادری  نسیم حشمتی  بنیامین بهادری  مرگ نسیم حشمتی  عکس  نسیم حشمتی چگونه مرد  نسیم حشمتی در بیمارستان  همسر بنیامین علت مرگ  زمان مراسم بزرگداشت همسر بنیامین نسیم حشمتی  بنیامین بهادری و دخترش  دختر بنیامین بهادری

موزیک

22 دیدگاه در “فوت مرگ زن همسر بنیامین بهادری عکس ها

  1. خدا رحمتش کنه ولی خداییش همچین ختمی گرفته نشه بهتره…همه اومدن خودشونو نشون بدن.
    اصلا وقتی اسم بنیامین میاد یاد اول ابتدایی و اون شکلها می افتم…انگور.زنبور.شانه .خانه.و… نمیخوام -نمیام

  2. قصد توهین ندارم ولی مهسا نامی که میگه روح پاک علم غیب داره که روحش پاکه.یه سری حرفای مسخره داریم که نمیدونم کی مردم میخوان بیخیال بشن مثله هر چی خاکه اونه بقایه عمر شما.خوب یارو اگه عمری داشت خودش میکرد.والا

    1. خیلی سخته عشقتوازدست بدی آقای بهادری باتمام وجودم ازخدامیخوام بهتون صبروتحمل این داغ بزرگوبده . باران بیشترین ضربه رودیده حالاشماهمه دنیاشین به خاطراونم شده اجازه ندین این داغ زندگی عادی رو ازتون بگیره.

  3. خيلي خيلي به خوانواده ي همسرشون به خصوص بنيامين جان تسليت ميگم ولي بااين وجود براي بنيامين بهادري خيلي خيلي متاسف هستم چون ان گار نه ان گار همسرش فوت كرده وواصلا من اشك به چشمان بنيامين نديدم وبنيامين خيلي خوش حال بود

پاسخ دهید