برخی از دانشجویان دختر ایرانی حجاب را رعایت کنند عکس

چرا برخی از دانشجویان دختر ایرانی حجاب را رعایت کنند 3 عکس ؟؟؟؟؟؟؟؟ عکس های بدون حجاب بعضی از دانشجویان دختر ایرانی  .. ایشااله درست میشه حجابشون

دانشجویان دختر ایرانی

برخی دانشجویان دختر در ایران

dangb saneshjo

خبرگزاری دانشجو نوشت:  اینجا دانشگاه است، دانشگاه آزاد اسلامی!
همان دانشگاه اسلامی که هدف مسئولان است و همواره برای رسیدن به آن تاکید می کنند.
همان دانشگاهی که قرار بود مواد تحصیلی دانشگاهی خود را با توجه به حوزه های علمیه تامین کند.
همان دانشگاهی که قرار بود فضایی اسلامی داشته باشد.
اینجا دانشگاه است؛ همان جا که باید علم آموخت و آن را برای تعالی جامعه اسلامی به کار گرفت، اما این عکس ها تمامی این حرف ها را نقض می کند.
عکس های زیر از یکی واحدهای دانشگاه آزاد گرفته شده که وضعیت اسفبار حجاب در این دانشگاه را نشان می دهد.
البته فضای دانشگاه دولتی هم وضعیت بهتری در حوزه حجاب ندارد.
از جامعه دانشگاهی اسلامی به خاطر انتشار این عکس ها عذرخواهی می کنیم.
شاید انتشار این عکس ها تلنگری برای مسئولان محترم باشد تا برای وضعیت اسفبار حجاب در دانشگاه ها فکری کنند.

ضرب و شتم و تجاوز به دانشجوی دختر دانشگاه فردوسی مشهد

ساعت 14.30 بعد از ظهر روز 15 خرداد چند دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد در حوالی دانشکده علوم متوجه دختر دانشجویی شدند که بیهوش و عریان بر روی زمین رها شده بود، با اطلاع رسانی این دانشجویان، بلافاصله دختر مصدوم به بیمارستان امدادی شهید کامیاب منتقل شده و تا روز گذشته، 16 خرداد، هنوز در حالت اغما به سر می برده است.

به گزارش فرارو؛ طی دو شب اخیر نیز تجمعات گسترده دانشجویی در مقابل خوابگاههای دانشگاه فردوسی در اعتراض به این اقدام و قصور مسئولان حراست دانشگاه صورت گرفته که، تاکنون به نتیجه خاصی منجر نشده است.

طبق اخبار رسیده ملاقات با دانشجوی قربانی، که ورودی 1386 دانشگاه فردوسی می باشد ممنوع بوده و تلاش دانشجویان برای ملاقات با وی تا کنون بی نتیجه مانده است.

علیرغم تلاش برخی مسئولین برای عادی جلوه دادن حادثه، اظهارات شاهدان عینی که بدن نیمه جان این دانشجو را یافته اند و همچنین اظهارات هم اتاقی وی؛ حاکی از ضرب و شتم شدید و تجاوز به وی دارد.

دانشجویان ساکن خوابگاههای داخل دانشگاه فردوسی حدس می زنند که عاملان این حادثه باید کارگرانی باشند که روز حادثه در حال ساخت و ساز بناهای داخل دانشگاه بوده و سپس متواری شده اند. اعتراضات دانشجویی تا اواخر شب گذشته نیز ادامه داشته است.

دانشجویان دختر| عکس ایرانی حجاب

موزیک

پاسخ دهید