عشق دختر و پسر عشق بازی همسر چیست چگونه است عکس

عشق بازی چیست ؟ عشق‌بازی یا معاشقه یا مغازله به مجموعه‌ای از حرکات و رفتارهای روانی یا جسمی میان دو یا چند فرد گفته می‌شود که منجر به انگیزش جنسی آنان گشته و اغلب مقدمه‌ای برای آمیزش جنسی تلقی می‌شود.

انگلیسی زبانان به عشق بازی میگویند ! Love game
نوعی از عشق‌بازی که هدف از آن تنها تحریک و هیجان جنسی به منظور انجام آمیزش جنسی باشد، پیش‌نوازش نام دارد. عشق‌بازی می‌تواند بوسیدن، نوازش، در آغوش گرفتن و حتی تعریف و تمجید و کنایه‌های کلامی را نیز در بر گیرد. مقبولیت عشق‌بازی بستگی کامل به هنجارهای فرهنگی و مذهبی و سن طرفین دارد.

عشق بازی با همسر

عشق بازی با همسر عکس تصاویر

عشق دختر و پسر باید به قدری به یک دیگر بیشتر باشد که چنین قدرت درونی شکوفا کند . در عشق بازی پسر کور میشود دختر کور میشود تنها چیزی که چشمان یک عاشق در عشق بازی با همسر خود می بیند تنها رخ زیبای یار است ( دختر = همسر)

روانشناسان میگویندعشق بازی با همسر خود ( زن و مرد) میتواند فشارهای درونی طرفین را کم کند و به یک لذت اعجاب انگیز تبدیل کند ..عشق بازی یعنی بازی دو عاشق با هم در یک کلام

با وجود باور رایج مبنی بر اینکه عشق‌بازی طولانی مطلوب زنان است و آنان نیاز به زمان بیشتری برای تحریک جنسی دارند، برخی تحقیقات علمی نشان داده‌اند که تفاوت قابل توجهی در زمان لازم برای برانگیختگی جنسی کامل بین زن و مرد وجود ندارد.محققان مرکز سلامت دانشگاه مک‌گیل در مونترآل، کانادا با استفاده از روش تصویربرداری متناوب برای ثبت تغییر درجه حرارت محدوده آلت تناسلی، زمان مورد نیاز برای انگیزش جنسی را تعیین کرده‌اند.

Love game عشق بازي

تصویرLove game عشق بازي عکس

نتیجه این تحقیق نشان می‌دهد که مدت زمان لازم برای رسیدن به اوج انگیختگی جنسی در هر دو جنس تقریباً برابر و میانگین آن حدود ده دقیقه‌ است.

موزیک

1 دیدگاه در “عشق دختر و پسر عشق بازی همسر چیست چگونه است عکس

پاسخ دهید