درمان زود انزالی مردان و زنان آموزش عکس ورزش کجل

درمان زود انزالی با ورزش های اسون ( ورزش های كگل ) یا همان (ورزش کجل) زود انزالی به انگلیسی میشود

Early ejaculation  – — — آسانترین راه درمان زود انزالی مردان  آن هم درمان زود انزالی بدون دارو و به  به روش طبیعی  هم برای مردان و هم برای زنان

 

درمان زود انزالی مردان و زنان آموزش عکس ورزش کجل

درمان زود انزالی مردان و زنان آموزش -عکس ورزش کجل

 

ورزش هاي كیگل چيست؟

ورزش هاي كگل ورزش هايي براي تقويت عضلات حمايت كننده مجراي ادراري، مثانه، رحم و راست روده (ركتوم) هستند. مبدع اين ورزش ها آرنولد كگل متخصصي زناني است كه در دهه 1940 ميلادي اين ورزش ها را براي كمك به درمان بي اختياري پس از زايمان ابداع كرد.

چرا ورزش هاي كیگل اينقدر مهمند؟

اين ورزش ها به بهبود بسياري از مشكلات پس از زايمان كمك مي كنند. تحقيقات نشان داده است كه زناني كه در طول حاملگي بطور مرتب اين ورزش ها را انجام مي دهند بهتر مي توانند پس از زايمان بي اختياري را كنترل كنند. حتي در صورتيكه اين ورزش ها در زمان حاملگي انجام نشوند ولي به فاصلي كوتاهي پس از زايمان شروع شوند، باز هم مي توانند در كاهش بي اختياري كمك كننده باشند. همچنين بكارگيري هميشگي اين روش مي تواند در كاهش بي اختياري در سنين بالا نيز كمك كننده باشد.

ورزش هاي كگل همچنين سبب افزايش جريان خون ناحيه راست روده و در نتيجه كاهش احتمال ايجاد هموروئيد شده و به ترميم پرينه (محل بين سوراخ مهبل و مقعد) بعد از اپيزيوتومي (برشي كه در زايمان طبيعي روي ناحيه پرينه داده مي شود) يا پارگي كمك مي كند. اين ورزش ها همچنين به جمع شدن مجدد بافت مهبل كه پس از زايمان طبيعي اندكي شل مي شود كمك كرده و به اين شكل بر زندگي جنسي زوج ها نيز مؤثرند.

چگونگي انجام ورزش هاي كیگل

براي انجام اين ورزش بايد عضلات دور مهبل و مقعد را سفت كنيد (درست مثل زماني كه مي خواهيد جلوي جريان ادرار را بگيريد) و 8 تا 10 ثانيه نگهداريد و سپس آزاد كنيد. البته اين كار را هنگام ادرار كردن انجام ندهيد بلكه اگر فقط مي خواهيد درستي انجام آن را كنترل كنيد براي يك لحظه موقع ادرار كردن امتحان كنيد. يك راه ديگر براي اطمينان از اينكه عضلاتي را كه منقبض مي كند همان هايي هستند كه بايد باشند اين است كه انگشت را در درون مهبل قرار داده و عضلات را منقبض كنيد. اگر روي انگشتتان احساس فشار كرديد معلوم است كه ورزش را بصورت صحيح انجام مي دهيد. شكم و عضلات نشيمن نبايد هنگام انجام ورزش هاي كگل حركت كنند.

چند وقت يك بار بايد ورزش هاي كیگل را انجام داد؟

 

با چند انقباض در هر بار شروع كنيد. با قوي تر شدن عضلات تعداد انقباضات در روز و زمان نگهداشتن انقباض را افزايش دهيد. در هر بار انجام ورزش 10 انقباض انجام دهيد و آرام آرام اين مقدار را به حداكثر 3 تا 4 بار ورزش (كه هر كدام شامل 10 انقباض است) به تعداد 3 بار در روز برسانيد. سعي كنيد ورزش هاي كگل را به برنامه هميشگي و روتين خود تبديل كنيد. اين كار را مي توانيد هنگام بيدار شدن از خواب، تماشاي تلويزيون، يا قبل از رفتن به رختخواب انجام دهيد. در مجموع، زمان انجام اين ورزش ها مهم نيست بلكه مهم اين است كه بطور مرتب انجام شوند

تمرینات کیگل(Kegel exercises))هم برای مردان و هم برای زنان(

 

بالاخره موفق شدم مقاله آموزش تمرينات كيگل( کجل اشتباست درستش کیگل هست ) را پيدا كنم و در وبلاگ قرار بدهم اميد وارم اين تمرينات راهي باشد براي برطرف كردن مشكلاتي كه بسياري از شما دوستان با آن مواجه بوديد درماني موفق و 100% تضميني براي انزال زودرس شلي آلت و افزايش ميل جنسي هم براي خانم ها و هم آقايان

انجام اين تمرينات را براي خانهايي كه زايمان طبعي داشتند و همسران آنها مدام گله مند هستند كه واژن آنها مثل آستين جادوگران شده است توصيه ميكنم پس اراده كنيد و از همين امروز شروع كنيد لطفا مرا هم از نتيجه كار باخبر كنيد نظر سنجي مرتبط با اين پست در سمت راست وبلاگ قرار گرفته است شما هم بعد از يك ماه از شروع به انجام اين تمرينات در اين نظر سنجي شركت كنيد .

سؤالی که اکثر مردهای دنیا به دنبال جواب آن هستند این است که چگو نه میتوانند سریعا انزال خود را به تعویق بیندازند . جواب این سؤال ساده است – بسیار خوب آنقدرها هم ساده نیست، اما راهی وجود دارد که خیلی از شماها می توانید به خودتان کمک کنید . به تنها چیزی که نیاز دارید کمی تمرین است که میتوانید در حین کار یا تماشای تلویزیون هم آنها را انجام دهید.

آیا میدانید ماهیچه PC کدام است؟

 

هم مردان و هم زنان دارای ماهیچه (pubococcygeus) PC در بدن خود هستند که برای

سلامت لگن خاصره ضروری می باشد . اما باور کنید این تمام کاری نیست که این ماهیچه انجام میدهد. شما ناچارید این ماهیچه را در بهترین حالت حفظ کنید تا راندمان سکسی خود را ارتقاءدهید.

دفعه بعد که در دستشوئی مشغول ادرار کردن هستید، سعی کنید جریان ادرار را متوقف کنید .میتوانید؟ اگر نه، پس لازم است هر چه زودتر شروع به تمرین کنید.

تست دیگر؛ وقتی تحریک شده اید و راست کرده اید، آیا میتوانيد ماهیچه PC را جمع کنید و کاری کنید که آلت شما در واقع بجهد؟ اگر نه، من فکر میکنم موضوع این دفعه خیلی بدرد شمابخورد.

این ماهیچه چه کارهائی میتواند انجام دهد

تمرین دادن این ماهیچه بطور منظم مدت زمان معاشقه و آمیزش شما را افزایش داده و لذت شما را زیادتر م ی کند بعضی ها میگویند که مردانی که ماهیچه PC سالمی دارند میتوانند یک حوله روی آلت راست شده شان قرار دهند و آنرا بالا و پایین ببرند . شما هم میتوانید از یک دستمال دستی یا دستمال گردن استفاده کنید.

ماهیچه PC هر چقدر که بیشتر کار کنید عضله شما بهتر عمل کرده و مستحکم تر میشود .

میتواند به شما کمک کند تا راست کردن و ارگاسم خود را بهتر کنترل کنید . اما مثل هر کاردیگری احتیاج به نظم و ترتیب در این کار هم هست.

تعیین محل ماهیچه

همانطور که گفته شد، توقف جریان ادرار در بین راه، میتواند به شما کمک کند که بفهمید از ماهیچه PC چه موقع استفاده می کنید . سعی کنید ادرار کردن خود را تا سه بار متوقف کنید تا مطمئن شوید که متوجه مکان این ماهیچه شده اید.

علاوه بر این، اگر چه این روش خیلی عملی بنظر نمی رسد، اگر یک انگشت خود را در مقعدتان فرو کنید و سعی کنید ماهیچه PC را منقبض کنید،بدین ترتیب شما متوجه انجام این کار خواهید شد، زیرا انگشت شما انقباض)فشار ( مقعدتان را احساس خواهد کرد . همیشه سعی کنید که ماهیچه های دیگرتان)مثل ران، پشت و شکم (را آزاد نگهدارید . فراموش نکنید که هر چه PC شما قویتر باشد، سکس لذت بخش تری را تجربه خواهید کرد. پس بیائید تمرینات را شروع کنیم.

مجموعه های مختلفی از تمریناتی که می توانید انجام دهید وجود دارد . آن دسته ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب تر است و بطور منظم انجامش می دهید . به زنتان هم بگوئید آنها را انجام دهد؛ زیرا همان مزایائی که برای شما دارد برای ا و نیز دارد . همیشه بخاطر داشته باشید که بایدبقیه ماهیچه هایتان را راحت نگهدارید). از حرکتهای آنی پرهیز کنید (

: تمرین 1

ماهیچه PC خود را با تناوب 10 ثانیه ای منقبض و آزاد کنید – یعنی 10 ثانیه وقفه در نظر بگیرید. همین عمل را با وقفه های 30 ثانیه ای انجام دهید.

. 10 بار پشت سر هم PC را منقبض و آزاد کنید. ، برای 5 ثانیه با وقفه های 5 ثانیه ای بین آنها

3 بار پشت سر هم. ماهیچه PCرا برای 30 ثانیه سفت کنید و برای 30 ثانیه آزاد کنید –

دوباره به مرحله اول برگردید و تکرار کنید. در طول روز اینکار را مرتب انجام دهید.

: تمرین 2

5 بار ماهیچه خود را سفت کنید، سپس آزاد کنید. 10 بار اینکار را تکرار کنید.

10 بار سریع ماهیچه را منقبض و آزاد کنید. 3 بار تکرار کنید.

10 بار شل و سفت کردن ماهیچه را در فاصله های زمانی بلند و کوتاه انجام دهید. 3 بار تکرار کنید.

ماهیچه تان را سفت کنید و تا جائی که می توانید نگهدارید . سعی کنید زمان خود را به 120 ثانیه برسانید) نترسید، این فقط 2 دقیقه است (.

: تمرین 3

بطور کامل ماهیچه را جمع و سپس آزاد کنید و این کار را بارها و بارها انجام دهید . با یک

دست 30 تائی شروع کنید و کم کم تا 100 تا افزایش دهید.

تا جائی که میتوانید ماهیچه را جمع کنید است ) البته مطمئن شوید که این فقط

PC که منقبض می کنید(. برای 20 ثانیه نگهدارید، و سپس برای 30 ثانیه به آن استراحت بدهید . اینکار را5 بار تکرار کنید.

: تمرین 4

ابتدا عمل منقبض و آزاد کردن ماهیچه را برای مدت 2 د قیقه در روز شروع کنید و بطور منظم تا 20 دقیقه و حداقل 3 بار در روز افزایش دهید . سرانجام باید به رکورد حداقل 200 بار در هرجلسه دست پیدا کنید.

در هر زمان، در هر کجا

به یاد داشته باشید که چون شما در هر زمان و در هر کجا می توانید این تمرینات را انجام

دهید، قطعا هیچ بهانه ای برای کنار گذاشتن تمرینات ندارید . هیچ کس نمیتواند بفهمد که شمادارید ماهیچه تان را جمع می کنید، مگر اینکه شما مثل آدمهای ساده لوح در حین انجام آن لبخندبزنید.

از آنجائیکه این ماهیچه سریعا التیام می یابد، شما بزودی متوجه خواهید شد که با آلت سفت شده تری از خواب بیدار میشوید و اینکه احساس سکس شما افزایش می یابد.

من شخصا پیشنهاد می کنم که در یک روز مشخص برای تمام عمر تمرینات خود را کامل کنید .

به من اعتماد کنید . توانائی های سکسی شما و کنترلتان شدیدا بهبود یافته و متوجه خواهید شد که آلتتان محکمتر و سفت تر می گردد . علاوه بر این میزان جهش آب منی شما خیلی زیاد میشود .

یادتان باشد که آثار این تمرینات در سری اول انجام آن بروز نمی کند . این نیاز به زمان دارد و مثل هر ماهیچه ای که شروع به تقویت آن می کنید نیاز به تمرین منظم دارد.

از تکنیکهای جدید سکس لذت ببرید

وقتی که شروع به انجام تمرینات خود کردید و توانستید تفاوتها را احساس کنید، دفعه بعد که با زنتان آمیزش دارید، بدون حرکت، آلت خود را درون واژن او نگهدارید . بجای اینکه مثل همیشه خود را عقب و جلو ببرید، اینبار فقط ماهیچه PCرا جمع و آزاد کنید.

اگر او هم تمریناتش را خوب انجام داده باشد، هر دوی شما میتوانید این عمل را متقابلا روی یکدیگر انجام دهید و ضمن اینکه شما احساس می کنید واژن زنتان آلت شما را در آغوش می گیرد، او هم احساس می کند شما دارید به مرکز Gضربه می زنید و باور کنید هر دوی شما از لذتی بی اندازه برخوردار خواهید شد

 

درمان زود انزالی با داروEarly-ejaculation درمان زود انزالی مردانEarly-ejAculation درمان زود انزالی با گیاهان داروییEarly-ejaculation درمان زود انزالی با ورزشEarly-ejaculatiOn درمان زود انزالی بدون داروEarly-ejaculation درمان زود انزالی به روش طبیعیEarlyejaculation درمان زود انزالی با داروهای گیاهیEarly-ejaculation درمان زود انزالی با طب سنتیEarly-ejaculation درمان زود انزالی در مردانEARly-ejaculation عکسEarly-ejaculation آموزش درمان زود انزالیEarly-ejaculation آموزش رفع زود انزالیEarly-ejaculation آموزش انزال زودرسEarly-ejaculation ورزش های كگلEarlyEjaculation ورزش کجلEarly-ejaculation تمرینات کگلEarly-ejaculation کگل

موزیک

پاسخ دهید