دانلود آهنگ جدید ایرانی یاشار خسروی محرمانه آنیل شالی ال

دانلود آهنگ جدید ایرانی و خارجی یاشار خسروی  با نام محرمانه با همراهی  آنیل شالی ال – خارجی – برای دانلود ایرانیان آماده است با کیفیت بالا — دانلود آهنگ جدید خارجی آنیل شالی ال میتوان گفت / کیفیت ام پی تری 320 اصل mp3

یاشار خسروی نوازنده سرشناس «ساکسفون» ایران قطعه «Confidential» یا «محرمانه» را منتشر کرد.

دانلود آهنگ جدید ایرانی یاشار خسروی محرمانه آنیل شالی ال

دانلود آهنگ جدید ایرانی یاشار خسروی محرمانه آنیل شالی ال

Yashar Khosravi Ft. Anil Shalliel – Confidential.mp3 320

در این آهنگ ایرانی و خارجی یکی از معروفترین نوازنده های ساکسفون کشور ترکیه به نام «آنیل شالی ال» حضور دارد و این همکاری در رسانه های این کشور نیز بازتاب داشته است. «امیر میلاد نیکزاد» وظیفه تنظیم این قطعه را بر عهده دارد و میکس و مستر نیز توسط «آرش پاکزاد» انجام شده است. از سوی دیگر  آهنگ جدید محرمانه سازبندی متنوعی دارد. «بابک ریاحی پور» (گیتار بیس)، «مسعود همایونی» (گیتار الکتریک)، «الیار خسروی» (درامز)، «حسین شریفی» (ترومبون) و «جلیل حمیدی» (دودوک) نوازندگان این اثر هستند. یاشار خسروی و آنیل شالی ال نیز به ترتیب به نوازندگی «آلتو ساکسفون» و «تِنور ساکسفون» پرداخته اند.

سرپرست گروه «دیوار» از مدتها قبل درگیر ساخت این قطعه بود و عکس ها و ویدئوهای کوتاهی از مراحل تولید را بر روی صفحه شخصی اش منتشر می کرد. بهار سال جاری خبر همکاری خسروی با کمپانی «تئووان» آمریکا منتشر شد و در تابستان نیز به همت او دکتر «حافظ مدیرزاده» یکی از نوازنده های مطرح ساکسفون به ایران آمد و یک دوره مسترکلاس را برگزار کرد.

در ادامه می توانید قطعه «محرمانه» اثری از «یاشار خسروی» و «آنیل شالی ال» را از سایت «موسیقی ما» دانلود کنید.

موزیک

پاسخ دهید