دانلود فیلم ایرانی اشباح بازی بنیامین بهادری

دانلود فیلم اشباح با  بازی بنیامین بهادری و کارگردانی  «داریوش مهرجویی»

در روزهای گذشته، اخباری جالب توجهی مبنی بر حضور «بنیامین بهادری» در فیلم «اشباح» به کارگردانی «داریوش مهرجویی» در برخی رسانه ها منتشر شد که بازخوردهای جالب توجهی داشت.

دانلود فیلم ایرانی اشباح بازی بنیامین بهادری

دانلود فیلم ایرانی اشباح بازی بنیامین بهادری …در ادامه ببینید.

«بنیامین بهادری» نقش اول فیلم جدید «داریوش مهرجویی» می شود

«بنیامین بهادری» که در روزهای گذشته، به هیچ وجه حاضر به گفتگو و اظهار نظر در این باره نشده بود، در نخستین گفتگوی رسمی اش در این باره، به «موسیقی ما» گفت: « برنامه اى براى حضور در سينما نداشتم. يكى از دوستانم كه در پروژه اشباح حضور دارد مرا براى نقشى به آقاى كارگردان معرفى كرده و پس از ديدن عكس هايم از من دعوت شد و بعد از يك ملاقات بسيار آموزنده آقاى مهرجويى خواستند براى تست كمى در اختيارشان باشم، با افتخار پذيرفتم. به هر حال اتودهايى از من پيش ايشان هست و تصميم اوليه را جناب مهرجويى مى گيرند . »

وی درباره پیش شرط کارگردان و تست دادن برای حضور در این فیلم، اذعان کرد:«اتفاقا من استقبال کردم. خیلی ها فکر می کردند که من قبول نمی کنم و حتی از این پیش شرط دلخور می شوم. ولی راستش از اینکه در مقابل یک استاد سینما امتحان پس دادم، حس خوبی دارم. به هر حال من یک خواننده ام و بازيگر نيستم. به نظرم همه چيز تا الان كاملاً حرفه اى و سطح بالا اتفاق افتاده و بعد از اين نتيجه رو به سرنوشت سپردم كه اگه برام خوبه بشه و اگه خوب نيست برام اتفاق هم نيفته. مهم دو ساعت برخورد با داريوش مهرجويى بود كه از دو واحد تخصصى دانشگاه هم پر بار تر بود.»

در این بین کارگردان سرشناس سینمای ایران، روز گذشته در گفتگویی، درباره حضور این خواننده پاپ گفته بود: « هنوز حضور بنیامین بهادری در «اشباح» قطعی نشده است. به هر حال ما برای نقشهای فیلم سعی می کنیم بهترین گزینه ها را بررسی و انتخاب کنیم. بنیامین هم یکی از گزینه های ما بوده است که ازش خواهش کردم بیاید و تست بدهد. خوشبختانه ایشان هم استقبال کرد. نقشی که باید توسط بنیامین ایفا شود نقشی است که به لحاظ قیافه باید به دیگر بازیگران فیلم بخورد برای همین وجه ظاهری در انتخاب بازیگر این نقش، مهم است. البته شغل این نقش خوانندگی نیست یعنی ربطی ندارد به شغل حرفه ای بنیامین.»

حضور مهتاب کرامتی، حسن معجونی و مهدی سلطانی در فیلم «اشباح» تاکنون قطعی شده است. محمود کلاری نیز به عنوان فیلمبردار و نظام الدین کیایی به عنوان صدا بردار در این فیلم حضور خواهند داشت.

«اشباح» یک ملودارم اجتماعی است کة فیلمنامه اش توسط «داریوش مهرجویی» نوشته شده و «جهانگیر کوثری» تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد.

تازه ترین فیلم داریوش مهرجویی * اشباح * در هفته های آینده وارد مرحله فیلمبرداری می شود.

موزیک

2 دیدگاه در “دانلود فیلم ایرانی اشباح بازی بنیامین بهادری

  1. وقتی کنسرت بنیامین رفتم انقدر اجرا و صدای بنیامین عزیز گیرا بود و انرژی می داد همه ارزوم این بود که ای کاش بنیامین فقط یه فیلم بازی بکنه .مثل اینکه به آرزوم رسیدم
    عاشقتم بنیامیننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

پاسخ دهید