زهرا امیر ابراهیمی الان کجاست عکس

Zahra Amir Ebrahimi Now, Where’s Photos /videos  زهرا امیر ابراهیمی الان کجاست ? عکس

زهرا امیر ابراهیمی کیست؟

زهرا امیرابراهیمی :  زهرا امیرابراهیمی زمینه فعالیت بازیگر تلویزیون و سینما عکاس ملیت ایرانی تولد ۱۳۶۰ خورشیدی مدرک تحصیلی فارغ التحصیل رشته بازیگری تئاتر صفحه در وب گاه سوره زهرا امیرابراهیمی ( زاده ۱۳۶۰ خورشیدی ) بازیگر تلویزیون و سینمای ایرانی است. وی در ابتدا با ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی نرگس به شهرت رسید؛ سپس فیلمی جنسی منتسب به وی پخش شد.

زهرا امیر ابراهیمی  Zahra Amir Ebrahimi Now

زهرا امیر ابراهیمی Zahra Amir Ebrahimi Now

زهراامیرابراهیمی در رشته بازیگری تئاتر فارغ التحصیل شد. کار سینما را با ساخت فیلمی کوتاه با عنوان خت در سال ۱۳۷۸ آغاز کرد. امیرابراهیمی در عکاسی نیز فعال است. وی از سال ۱۳۸۴ خورشیدی عکاسی را به صورت حرفه ای ادامه داد و تاکنون دو نمایشگاه با عنوان دید اول و دید دوم برگزار کرده است.. عکس های او به موضوعات اجتماعی می پردازد…

انتشار فیلم های جنسی زهرا امیرابراهیمی در سال ۱۳۸۵ درگیر انتساب دو فیلم سکسی به خودش شد. این فیلم ها هم آغوشی دختر و پسری جوان را به تصویر می کشیدند. با پخش وسیع این فیلم ها بر روی اینترنت و سی دی های خانگی، امیرابراهیمی انتساب آنها به خودش را انکار کرد و آن را یک تهمت ناروا و برچسب غیرانسانی نامید.زهرا پس از خروج از ایران امیرابراهیمی پیش از ترک ایران در دو فیلم سینمایی « سفر به هیدالو » (۱۳۸۴) و « انتظار » (۱۳۷۹) بازی کرده است. او پس از خروج از ایران، در فرانسه سکنی گزید و در فیلم « زنان بدون مردان » ساخته شیرین نشاط و تئاتر «رویای طاهرگان خاموش» به همراه شبنم طلوعی به ایفای نقش پرداخت.

زهرا امیر ابراهیمی الان کجاست ؟

زهرا امیر ابراهیمی الان در خارج از کشور به سر میبرد

موزیک

پاسخ دهید