راه های بازیگر شدن در ایران چگونه است

شرایط بازیگر شدن  و نحوی  بازیگر شدن در سینمای ایران چگونه است ؟؟

آیا دوست دارید بازیگر شوید در ایران ؟ ایا خوشگل و خوشتیپید ؟؟

اصلا شهاب حسینی چگونه بازیگر شد ؟

شهاب حسینی چطور بازیگر شد؟

شهاب حسینی چطور بازیگر شد؟

سیروس مقدم افشا کرد؛ شهاب حسینی چطور بازیگر شد؟

“شهاب حسنی” کار هنری خود را از سال ۷۷ با اجرای برنامه های تلویزیونی آغاز کرد و از همان زمان به چهره ای شناخته شده برای جوانان تبدیل شد.
اما داستان بازیگر شدن شهاب حستی در نوع خود قابل توجه است که سیروس مقدم کارگردان فیلمهایی نظیر اغما، پلیس جوان، پایتخت و بچه های نسبتا بد، در خاطرات خود بازگو کرد: ماجرا از این قرار بود که برای کارگردانی پلیس جوان به دنبال یک بازیگر خوش چهره می گشتم اما با تست گرفتن از چند بازیگر جوان موفق نشدم به فرد ایده آل خود برسم. روزی در یک دفتر سینمایی متوجه جوان خوش چهره ای شدم که روی صندلی نشسته و منتظر دیدن یکی از دوستانش است. با پرسجو از همکاران متوجه شدم که او شهاب حسینی یکی از مجریان کم تجربه تلویزیون است که تا کنون سابقه بازی در سریال یا فیلم های سینمایی را نداشته است.
این کارگردان اظهار داشت: در مورد او با تهیه کننده کار صحبت کردم اما تهیه کننده قبول نکرد. چرا که معتقد بود شهاب شبیه برادر شهید اوست و واقعا تحمل نداشت که چهره برادر خود را ۷ الی ۸ ماه هر روز روبروی خودش ببیند. من هم به او حق میدادم اما واقعا کارمان داشت عقب می افتاد. تا این که قرار شد یک روز یواشکی بدون حضور تهیه کننده مریلا زارعی را برای نقش مقابل او بیاوریم و تست بگیریم.
شهاب حسینی بی نظیر بود. واقعا حیف می شد اگر از او استفاده نمی کردیم. در نهایت تهیه کننده را راضی کردیم و نمنونه کار را برای صداوسیما فرستادیم. آنها تایید کردند تا بازیگر اصلی این فیلم جوانی باشد که امروز به سوپر استار بی بدیل سینما و تلویزیون نبدیل شده است.

البته اینم بگم شهاب حسینی خوشگل نیست ولی خوش تیپ است ….بای

موزیک

14 دیدگاه در “راه های بازیگر شدن در ایران چگونه است

 1. به نام خدا
  سلام . . .
  من علاقه بیش به حرفه بازیگری دارم . . .
  ولی چه کنم که فعلا , دست و بالم خالیست . . .
  چنانچه که امکان پذیرش بنده حقیر موجود است , حدالمقدور از طریق شماره ی تماس …… اطلاع دهید . . .

  ******************************
  زبان محاوره :
  [اگه امکانش هست من رو ثبت نام کنید . . .
  تا إنشاءالله در اولین فرصت کاری بتوانم هزینه دوره های آموزشی را پرداخت کنم . . . ]

  لطفا ؟! . . .

 2. سلام دوستان.خوبید.من حامد هستم و 15 سالمه و علاقه خیلی خیلی شدیدی به بازیگری دارم و خیلی خیلی هم استعداد دارم.هر موقع که در مدرسه ما نمایشی برگزار میشد من اولین نفر میشدم.خواهشا به من بگویید که چطور باید بازیگر شد.
  لطفا……………………………………………………………………….

 3. سلام من محمد 24سالمه تلاش زیادی برای بازیگر شدن انجام میدم کلاس رفتم و انواع اقسام تستهای بازیگری شرکت میکنم چهره خوب و مظلومی دارم خوشتیپم هستم مطمئنم میتونم بازیگر خوبی بشم من هیچوقت کم نمیارم اگه تو تستها قبول نشدم باز کم نمیارم و امیدمواز دست نمیدم و همینطور ادامه میدم تا به موفقیت برسم من میتونم .چهره من یه کم شبیه سروش گودرزی تو مسافری از هند یا بعضیها میگن شبیه فریبز عرب نیا هستی من از شما کمک میخوام یه فرصت بهم بدید مرسی ممنونم

پاسخ دهید